Wakacje z GoPro

Kamera GoPro przyszłością narodów

Duży aparat fotograficzny to przeżytek. Obecnie furorę robi mała kamerka GoPro, którą uchwycisz każdy moment na wakacjach. To malutkie urządzenie sprawia, że wakacje stają się na zawsze niezapomniane. Poza małymi gabarytami jej zaletą jest wiele funkcji, które można bez problemu wykorzystać podczas zabaw w wodzie czy na świeżym powietrzu. Dziś opowiemy Wam, jak można wykorzystać kamerę sportową na wakacjach.

Wysięgnik na pewno Ci się przyda

Choć sama kamera cieszy wielu z Was, musimy to powiedzieć – podstawowe akcesoria jeszcze bardziej uprzyjemnią Wam nagrywanie niezapomnianych wrażeń. Choćby wysięgnik, o którym mało kto mówi, a który jest ogromnym ułatwieniem, pozwoli w jeszcze większym stopniu wykorzystać kamerę. Co możesz osiągnąć, wykorzystująć wspomniany sprzęt. Bardzo dużo. Przede wszystkim nagrasz czyste audio, zmienisz środek ciężkości kamery, jak również zwiększysz sobie zakres ruchów. Czy nie warto zatem zaopatrzyć się w to urządzenie?

GoPro Handler święci triumfy wśród użytkowników

Uchwyt wypornościowy, bo o nim mowa, doskonale sprawdzi się podczas zabaw w wodzie. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz nakręcić wodne ujęcia, jednak obawiasz się, że przez nieuwagę, Twoja nowo zakupiona kamera pójdzie na dno, wraz z filmami i wspomnieniami. Wystarczy kamerę zamontować między plastikowymi uchwytami, które pełnią rolę boi i cieszyć się nie tylko zabawami w wodzie, ale przede wszystkim wysokiej jakości filmami, które możesz nagrywać z ręki.

Etui – od tego powinniśmy zacząć

Transport kamery jest niezwykle ważny. Jeżeli chcesz, aby nie doszło do uszkodzeń, postaraj się o etui, które sprawi, że Twoja kamera będzie zawsze bezpieczna. Nawet, jeśli postanowisz ją nosić w kieszeni spodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *