Statyw do gopro – Twój sojusznik w kręceniu perfekcyjnych filmów

Statyw do GoPro – must have każdego filmowca

Ile razy chciałeś zrobić perfekcyjne ujęcie? Zapewne wiele razy. A ile razy Ci się udało? No właśnie. Kamera GoPro pozwala na kręcenie niebywałych ujęć, jednak jeżeli nie masz wprawy lub po prostu z natury trzęsą Ci się ręce, możesz zapomnieć o idealnej jakości filmach. Nie martw się jednak na zapas – możesz to także zmienić. Wystarczy, że zaopatrzysz się w statyw do GoPro, który sprawi, że Twoje filmy już nigdy nie będą drgały. Dziś właśnie chcemy o nim trochę opowiedzieć.

Mnogość statywów GoPro

Przeglądając sklepy, zapewne zauważyłeś, że ile kamer, tyle statywów. Zastanawiasz się, który wybrać? Najlepiej taki dopasowany do Twojej kamery GoPro. My dziś skupimy się na jednym z modeli, mianowicie na fusion grip gopro. Jest to statyw, który pozwoli Ci komfortowo korzystać z kamery.

Statyw Fusion Grip GoPro – co w nim takiego szczególnego?

Kamera GoPro, choć sama w sobie jest fajną zabawką, niestety bez określonych akcesoriów może nie spełniać oczekiwań wielu użytkowników. Jednym z nich, dla wielu niezbędnym, jest statyw. Szczególnie statyw Fusion Grip GoPro jest dla wielu niezastąpiony, bowiem nie tylko pozwala wykorzystać wszelkie możliwości sprzętu (bez względu na to czy ujęcia są statyczne czy dynamiczne), ale przede wszystkim posiada wysięgnik, który często przydaje się przy dalszych ujęciach.

Parametry są ważne

Jeżeli zależy Ci na miejscu w bagażu, to prezentowany produkt jest idealny. Po złożeniu zajmuje jedynie 23 cm, zaś kiedy chcesz z niego skorzystać, rozrasta się do rozmiarów 56 cm. Co ważne – możesz go używać zarówno do najnowszych modeli kamer, jak również do tych starszych, dzięki czemu nie musisz co chwilę zmieniać akcesoriów. Wspomniany wyżej wysięgnik ma funkcję blokady po przekręceniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *