Przegląd modeli kamer gopro hero 7

Od niedawna na rynek weszła nowa kamera GoPro Hero. Ponieważ zainteresowanie tego typu urządzeniami jest ogromne, dziś chcielibyśmy zrobić przegląd najnowszego modelu, aby pokazać Wam, na co go stać. Zapraszamy do lektury

Kamera GoPro Hero 7 – czego można się po niej spodziewać?

Do tej pory użytkownicy zachwycali się modelem Hero 6 Black, jednak kamera GoPro Hero 7 wywołała rewolucję na rynku kamer sportowych. Producenci poszli o krok dalej i znacznie ulepszyli w tym modelu stabilizację obrazu HyperSmooth. Dodatkowo posiadacz tego modelu może prowadzić tak uwielbianą obecnie transmisję na żywo lub pokusić się o nakręcenie filmu w trybie portretowym. Niby nic, a jednak tak wiele.

Kamera GoPro Hero 7 podbija rynek

Wspomniane wyżej udogodnienia to nie wszystko. Okazuje się, że stabilizator, który pokochali użytkownicy, działa zarówno pod wodą, jak również w górach czy innym miejscu, gdzie wieje silny wiatr.

Kamera GoPro Hero 7 black – tego jeszcze nie było

Co więcej, w GoPro wychodzi naprzeciw użytkownikom kochającym social media i umieszczanie w nich stworzonych filmików. Specjalnie zaprojektowane oprogramowanie TimeWarp przytnie film w taki sposób, aby był on nadal atrakcyjny, a jednocześnie zmieścił się na serwerze danej społeczności.

Siostry ukochanej przez wszystkich “czarnulki”

Choć kamera GoPro Hero 7 black jest kochana przez użytkowników, jej siostry – Kamera GoPro Hero 7 silver oraz Kamera GoPro Hero 7 white niczym jej nie ustępują. Podobnie jak GoPro Hero 7 black posiadają wodoszczelną obudowę, czy tryb portretowy. Brakuje im niestetu tak kochanego trybu TimeWrap. Brakuje im również dodatkowego wyświetlacza na ściance, jak również stabilizacji obrazu, która jest niezwykle ważna podczas kręcenia filmów na wietrze lub w ekstremalnych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *